Özlem Balon

 Ana Sayfa                     Özlem Balon Sitemize Hoş Geldiniz. Baloncu ve Düğün Organizasyonu , Uçan balon firması

 Türkiye Düğün Organizasyon Firması             TLF: 0-544-929 08 35

Tüm Türkiye genelinde Düğün- Sünnet Organizasyonları ve Balon süslemesi yapılmaktadır. Aşağıda farklı düğün organizasyonu için birkaç düğün fiyatlandırması yapılmıştır. Bu türde daha farklı ve değişik düğün organizasyonu fiyatlandırmaları ve farklı düğün konseptleri için firmamız ile görüşebilirsiniz. Sizlere özel fiyat ve düğün süslemeleri için yılların deneyimini en uygun fiyatta gerçekleştiriyoruz.

 

Düğün organizasyon süsleme için beyaz üzerine sandalye ve masa süslemelerinde kullanılan dore tül ve kumaş renklerimiz 24 renk üzerinedir.

düğün masa sandalye süsleme  

İster kapalı alanda olsun ister açık alanda her türlü düğün organizasyonu masa ve sandalye kumaş süslemeleri için firmamız ile iletişime geçerek isteklerinize göre düğün organizasyonu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  

Düğün organizasyon için alt kısımdaki fiyat teklifi sadece belli kriterli düğünler içindir. Konsept değiştikçe ve farklı her tür hizmet istenerek fiyatlar yeniden sizler için en uygun fiyat ayarına getirilmektedir.

  

Sandalye kumaş süsleme için her tür renk ve değişik süsleme örnekleri ile lider kuruluşumuz sizler için hizmetin en iyisini sağlamak için vardır.

   

Farklı ve unutulmaz düğün organizasyonu için en güzel anılarda yaşamak ve hatırlanmak için firmamız sizler için 9 yıldır her türlü organizasyon hizmeti yapmaktadır.

Her tür düğün masa ve sandalye süsleme hizmetimizin yanında masa üstü her tür tabak , porselen ve çatal , bıçak , kaşık , servis ürünleri ile çiçek ve her türlü farklı modelde şamdan kiralama ve süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  

Her tür kapalı ve açık alan düğün organizasyonları yapmaktayız. Sol taraftaki resimde de görüldüğü gibi havuzlu açık alan düğün organizasyonları için özel yuvarlak banket masa ve tiffany sandalye kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Yüzde yüz ben burada hizmet tanımam düğün organizasyonu için firmamı zile iletişime geçin hiç birşeyi düşünmeden görsel bir düğün organizasyonu hizmetinden yararlanın.

ÖRNEK DÜĞÜN ORGANİZASYONLARIMIZ

TÜM TÜRKİYE GENELİNDE DÜĞÜN & DAVET  DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN MASA SANDALYE SÜSLEMESİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN HER TÜRLÜ HİZMET YAPILMAKTADIR.

LÜTFEN SİZLER İÇİN AŞAĞIDA BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ DÜĞÜN PAKET FİYATLARINI İNCELEYİNİZ.

**** ÖNEMLİ UYARI ALT KISIMDA DÜĞÜN PAKETLERİMİZ STANDART ÜSTÜ DÜĞÜN PAKETLERİDİR. PAKET İÇERİSİNE SANATÇI , SES SİSTEMİ , TAHT , YEMEK , CATERİNG , DÜĞÜN PASTASI , MASA SANDALYE KİRALAMASI , DÜĞÜN MEKANI TEMİNİ GİBİ EK HİZMETLER İSTENİLEREK DÜĞÜN PAKETLERİ DAHA ÜST SEVİYELERE ÇIKARTILABİLİNİR. *****

düğün organizasyonu hizmeti   düğün masa sandalye süsleme

Düğün organizasyonu masa ve sandalye süsleme organize tüller ile masa süsleme örnek resimleri

düğün organizasyonu düğün davet organizasyonu

Düğün davet organizasyonu ; Bırakın görsel ve şahane estetik düğün organizasyonunuzu düğün mekanı gözetmeksizin ister kır düğünü ister kapalı mekanda biz yapalım sizlere ömür boyu bunun anısını sürmek kalsın.

düğün masa sandalye süsü        masa sandalye kumaş süslemesi

Düğün organizasyonu masa sandalye kumaş süsleme hizmeti için sizlere özel teklifler sunmaktayız. Aynı malzeme aynı kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet için yüzde 50 daha ucuz fiyat teklifi vermekteyiz.

SANATÇI KİRALAMA HİZMETİMİZ VARDIR. DÜĞÜN ORGANİZASYONU MÜZİKLERİ VE DÜĞÜN ŞARKILARI İÇİNDEN EN GÖRSEL PARÇALARI SANATÇILARIMIZ SİZLER İÇİN SÖYLEYECEK VE DÜĞÜNLERİNİZİ ŞENLİK HALİNDE GEÇİRMENİZİ SAĞLAYACAKTIR.

Düğün organizasyon fiyatlandırması 3 örnek fiyatlandırma

SİZLER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ 3 DÜĞÜN ORGANİZASYONU FİYATLANDIRMASI - BU FİYATLAR TÜM TÜRKİYE İÇİN GEÇERLİ OLAN FİYATLARDIR. STANDART OLARAK OLUŞTURULMUŞTUR. İÇİNDEN İSTEMEDİĞİNİZ ETKİNLİKLERİ ÇIKARARAK KENDİNİZE UYGUN YENİ BİR FİYATLANDIRMA YAPABİLİRSİNİZ. DÜĞÜN PAKETLERİMİZ STANDART ÜSTÜ DÜĞÜN PAKETLERİDİR. PAKET İÇERİSİNE SANATÇI , SES SİSTEMİ , TAHT , YEMEK , CATERİNG , DÜĞÜN PASTASI , MASA SANDALYE KİRALAMASI , DÜĞÜN MEKANI TEMİNİ GİBİ EK HİZMETLER İSTENİLEREK DÜĞÜN PAKETLERİ DAHA ÜST SEVİYELERE ÇIKARTILABİLİNİR. BU KONUDAKİ SORULARINIZI ALT KISIMDAKİ TELEFONLARIMIZDAN YADA BİZE ULAŞIN LİNKİNDEN SORABİLİRSİNİZ.

1. SEÇENEK DÜĞÜN ORGANİZASYONU - 1750 $ USD

Gelin arabası süslemesi hediyemizdir.

300 sandalye süslemesi

Gelin masası çiçeği ve gelin masası süslemesi

Gelin yolu 6 adet perförje çiçeklerinden yapılmaktadır.

Tüm masaların üstüne boncuk ve materyal dökülmesi

3 adet volkan gösterisi

2 adet konfeti

15 adet masa için masa parteli çiçekleri

2 adet 25 li havai fişek toplam 50 atım

Gelin eli çiçeği hediyemizdir. 15 adet gülden mikrofona yapılmaktadır.

4 adet Düğün pastası volkanı

Balon giriş tagı ve tüllerden giriş yolu süslemesi

2. SEÇENEK DÜĞÜN ORGANİZASYONU - 1999 $ USD

Gelin arabası süslemesi

301 ile 500 arası sandalye süslemesi

Gelin masası süslemesi ve gelin masası çiçeği

Gelin masası üstüne nazar boncukları serpiştirilmesi

Tüm masaların üstüne pul , boncuk serpiştirilmesi

15 ile 20 adet masa için masa üstü parteli hazırlanması ve partellerin üstünde cam içinde düğün boyunca yanan mum konulması

5 adet volkan gösterisi

3 adet konfeti

3 adet 25 li havai fişek gösterisi

4 adet düğün pastası volkanı

Güllerden görsel bir gelin eli çiçeği yapılması

Çiçeklerden giriş tagı süslemesi

Tüllerden gelin yolu süslemesi

Anı defteri , kalem , anı defteri için kalpli kürsü

3. SEÇENEK DÜĞÜN ORGANİZASYONU - 2790 $ USD

Gelin arabası süslemesi

501 ile 700 arası sandalye süslemesi

10 ile 25 masa süslemesi ve masa üstlerine boncuk serpiştirilmesi

20 masa üstüne 20 adet çiçek tanzim partel aranjmanı ve üstlerinde cam içinde düğün boyunca yanan mum yerleştirilmesi

Gelin masası süslemesi ve gelin masası çiçeği sarkmalı ve görsel görüntülü

Gelin masası üstüne nazar boncukları ve pul serpiştirilmesi

Sahneye balon süslemeleri yapılması

5 adet volkan gösterisi

3 adet konfeti atımı

Görsel gelin eli çiçek modeli hazırlanması

150 Adet renkli balonlardan sahneye balon dökmesi yapılması ( tül içerisinde 150 balon istenilen zamanda aynı anda sahnede davetliler yada gelin damat dansında yukarıdan aşağı bir anda dökülmektedir.)

4 adet 25 li havai fişek gösterisi

4 adet düğün pastası volkanı

Çiçeklerden giriş tagı süslemesi

6 adet giriş tagı perförje çiçeklerinden gelin yolu

Yürüyüş yoluna Kırmızı halı serilmesi

Anı defteri , kalpli özel görüntülü anı kürsüsü ve kalemi

* Not ; fiyatlar istenilen malzemeler düşüldüğünde alta inmektedir. Standart olarak fiyatlandırma yapılmıştır. İstenmeyen organizasyon etkinlikleri fiyattan düşülmektedir.

özlem düğün organizasyon hizmeti

Balon sitemiz üzerinden Tüm Türkiye genelince işyeri açılış , Düğün Nikah törenleri , fuar ve eğlencelerde , Sünnetlerinizde , Doğum günü partilerinde Elemanlarımız vasıtası ile masa sandalye süslemeleri de dahil tüm işlemleriniz itina ile yapılmaktadır.

Sitemizden Balon dışında her türlü organizasyon için malzeme kiralama ve düğün hizmeti alabilirsiniz. Türkiye balon süsleme lider firması. Toptan Balon İmalatı ve satışı

© COPYRIGHT 1999 ALL RIGHTS RESERVED ozlembalon.com      TLF: 0-544-929 08 35  &  0 - 505 -394 29 32

 zincir balon süslemesi     

DÜĞÜN ORGANİZASYONUNDA LİDER KURULUŞ EN UYGUN HİZMET VE TÜM YURDA YAYILMIŞ ŞUBE AĞI İLE HİZMET. YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SADECE ÖZLEM DÜĞÜN HİZMETİNİ ALAN MÜŞTERİLER İÇİN EN GÖRSEL DÜĞÜN SÜSLEME HİZMETİ.

özlem düğün organizasyon firmaları

ÖZLEM DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI EN GÜZEL GÜNÜNÜZÜ EN UNUTULMAZ ANLARA DÖNÜŞTÜRMEKTEDİR. SİZLER İÇİN EN UYGUN VE EN KALİTELİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU FİYATLARI İÇİN YÜZDE YÜZ UCUZLUK , KALİTELİ İŞÇİLİK , KALİTELİ MALZEME , YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VERMEKTEDİR.

2016 & 2017 & 2018 yılı Balon İşyeri açılış süslemesi en uygun fiyat ve süsleme örneği fiyatlarımızı düşürmüş bulunmaktayız. 35 ile 40 metre arasında İşyeri standart balon süsü , balon dekorasyon fiyatlarımızı 150 USD olarak belirlemiş bulunmaktayız. Sizde özel açılış ve özel günlerde reklam olarak balon süslemesi için bizi arayın. Birkaç saat içinde sizlerin açılış ve reklamcılık hizmetlerini en görsel şekilde gerçekleştirelim.

   

İŞYERİ PAKET BALON SÜSLEME FİYATIMIZ 31 ARALIK TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR. YUKARIDAKİ GÖRSELLİKTE BALON SÜSÜ FİYATIMIZ SADECE VE SADECE 150 USD İSTER ANKARA İSTER İSTANBUL İSTER ANTALYA NERESİ OLURSA OLSUN HİZMET AĞIMIZ İLE SİZLERİN ÖZEL ANLARINI RENKLİ BALONLAR İLE SINIRSIZ HALE GETİRİYORUZ.

HANGİ İLLERDE ÇALIŞIYORUZ.

ADANA , ADIYAMAN , AĞRI , AFYON , AKSARAY , AMASYA , ANKARA , ANTALYA , ARDAHAN , ARTVİN , AYDIN , BALIKESİR , BARTIN , BATMAN , BAYBURT , BOLU , BURDUR , BURSA , BİLECİK , BİNGÖL , BİTLİS , ÇANAKKALE , ÇANKIRI , ÇORUM , DENİZLİ , DİYARBAKIR , DÜZCE , EDİRNE , ELAZIĞ , ERZURUM , ERZİNCAN , ESKİŞEHİR , GAZİANTEP , GÜMÜŞHANE , GİRESUN , HAKKARİ , HATAY , IĞDIR , KAHRAMANMARAŞ , KARABÜK , KARAMAN , KARS , KASTAMONU , KAYSERİ , KIBRIS , KIRIKKALE , KIRKLARELİ , KIRŞEHİR , KOCAELİ , KONYA , KİLİS , KÜTAHYA , MALATYA , MANİSA , MARDİN , MERSİN , MUĞLA , MUŞ , NEVŞEHİR , NİĞDE , ORDU , OSMANİYE , RİZE , SAKARYA , SAMSUN , SİNOP , SİVAS , SİİRT , TEKİRDAĞ , TOKAT , TRABZON , TUNCELİ , UŞAK , VAN , YALOVA , YOZGAT , İSPARTA , İSTANBUL , İZMİR , İZMİT , ZONGULDAK , ŞANLIURFA , ŞIRNAK İÇİN BALON SÜSLEME YAPMAKTAYIZ.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BALON SÜSLEME AĞI ÖZLEM BALONCULUKTAN GEÇER.

ÖZLEM BALONCULUK 9.CU YILINDA SİZLERLE VE SİZLERLE OLMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.