Özlem Balon

 Ana Sayfa                     Özlem Balon Sitemize Hoş Geldiniz. Baloncu ve Düğün Organizasyonu , Uçan balon firması

 Türkiye Düğün Organizasyonu & Gelin nikah masası süsleme , Gelin masası modelleri Firması     TLF: 0-544-929 08 35

Tüm Türkiye genelinde Düğün- Sünnet Organizasyonları ve Balon süslemesi yapılmaktadır. Firmamız üzerinden düğün organizasyonlarınız için gelin masası süsleme örnek resimlerinden model beğenebilirsiniz. Şu unutulmamalıdır ki gelin masası modelleri ortam , düğün mekanı , kır düğünü ise ortamın durumuna göre küçükte olsa değişiklikler içermektedir. Gelin damat nikah masası için firma personellerimiz sizler için en uygun süsleme seçeneklerini sizlere verecektir. Bizim ile telefon ve alt kısımdaki bize ulaşın linkinden her türlü sorununuzu sorabilirsiniz.

UNUTULMAZ ANLARINIZI ANILARDA YAŞATIYORUZ. BUNUN İÇİN 9 YILDIR SİZLERE ÖZEL DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI DÜZENLİYORUZ.

250 TL İLE 500 TL ARASINDA SON MODEL EŞSİZ GÖRSEL NİKAH MASA SANDALYE SÜSLEMELERİ YAPTIRABİLİRSİNİZ. GELİN DAMAT MASASI KUMAŞ SÜSLEME ÖRNEK FİYAT VE RESİMLERİMİZİN DIŞINDA SİZLERE FARKLI SEÇENEKLER SUNMAKTAYIZ. HER BÜTÇEYE GÖRE FARKLI SÜSLEME ÖRNEKLERİMİZ MEVCUTTUR.

gelin damat masası süslemesi

Gelin damat masası süsleme örnek resmi çift çiçek ve masa üstünde özel kumaş mevcuttur. Koltuk ve sandalyeler puflar gelin masasına özel bir şıklık katmaktadır. Gelin masası süsleme hizmetimizden yararlanmak için bizim ile irtibat kurunuz.

GELİN MASASI SÜSÜ

NİKAH MASASI SÜSLEME ÖRNEK RESİMLERİNİ İNCELEDİĞİNİZDE GÖRSEL VE ESTETİK ÜRÜN MODELLERİMİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. SİZLER İÇİN EN GÖRSEL VE EN ESTETİK ÜRÜNLERİMİZ HEM KİRALANABİLİR HEM DE HER TÜR ORGANİZASYONLARINIZDA HİZMETE SUNULABİLİR.

SADE VE IŞIKLI GELİN DAMAT NİKAH MASASI SÜSLEMESİ ARKA FON DEĞİŞİK KAREKTERLER DE OLABİLİR.

gelin masası süsleme

Gelin masası ve kumaş süsleme örnek resmi fiyat ve daha farklı görsellik için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sizler için en uygun fiyattan gelin damat masası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gelin masalarımızı özel kumaşlar ile süslüyoruz.

nikah masası süsleme

Nikah masası süsleme örnek resmi yanlarda 2 adet nikah şahitleri için puf koltuklar , gelin ve damat için özel yapılmış sandalye koltuklar , masa üstünde sarkma çiçek ve kumaş üstüne atılmış renkli boncuk ve nazarlıklar pul ve simler masa üstüne serilmiş özel masa örtüsü sizler için görsel bir nikah masası seçeneğidir. Gelin masalarımız arkasındaki sandalyeler özel dökümlü ahşap ve demirlerden özel puflar kullanılarak yapılmaktadır.

kiralık nikah masası

Yukarıdaki gelin damat nikah masası en uygun fiyat garantisi ile her türlü nikah ortamınıza gönderilmektedir. Bu nikah masası fiyatımız Tüm Türkiye için 325 TL dir. İSTANBUL ve ANKARA İÇİN bu fiyatımız 300 TL dir. Bu nikah masası ve çiçek modelini sadece düğünlerinizde değil kısa süreli nikah törenlerinde de kullanabilir ve kiralayabilirsiniz.

gelin masası kiralama hizmeti

Gelin masası kiralama hizmeti için bizim ile irtibata geçiniz. sizlere özel fiyat teklifi yapalım. Gelin damat nikah masası süsleme modellerimiz hayal edebileceğinizden daha fazladır. Siz hayal edebilecek bizde hayallerinizi gerçekleştirecek bilgi , materyal , deneyim ve beceri ile hayal ettiklerinizi gerçekleştiriyoruz.

gelin nikah masası süsleme

Gelin nikah masası süsleme arka kapama panoludur. özel puf koltuklar , özel kaliteli çiçek , masa üstü mum , sandalye ve arka fonları ile bu model gelin masası en çok tercih edile gelen bir model olarak süslemelerde yerini almaktadır. Düğün organizasyonlarında kapalı düğün mekanları , açık kır düğünü , havuz başı ve açık hava düğünlerinde tercih edilmektedir.

modern gelin masası süsleme

Modern gelin damat masası kumaş süslemesi yapılmadan cam modelleri ile görsel çiçekler sandalye ve puf koltuklar kullanılarak yapılan gelin masası çiçekli model

nikah masası gelin masası

Nikah masası gelin masası süsleme sarkmalı çiçek modeli ile masaya farklı ve daha görsel bir estetiklik katılmıştır. Gelin masası modellerimiz düğün ortamına ve süslenen alana göre değişmektedir. Bu tür organizasyon yaptıracak kişilerin düğün alan resmini çekerek bize iletmeleri halinde görsel ve mantıklı olan gelin masası modeli sizlere sunulmaktadır.

Gelin damat masası ağır ve klasik görüntüsü ile otantik süsleme isteyenler için tercih edilebilir.

gelin masası kiralama

Gelin masası kiralama ve süsleme hizmetlerimiz için bizim ile irtibata geçerek en uygun fiyattan gelin damat nikah masası süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gelin masası süsleme örnek resimlerimiz dışında sizlere sunabileceğimiz daha farklı modeller mevcuttur.

gelin damat masa ve sandalye

Gelin ve damat masa sandalye kiralama hizmetimiz vardır. Düğün organizasyonu firmalarına ve düğün yapan kişilere özel fiyat seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

kiralık nikah masası

Nikah masası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Düğün organizasyonu firmaları ellerinizde stok yapmayın model değişti ne yapacağım diye düşünmeyin sizler için gelin masası modellerimizi ister satın alın ister kiralayın sizler için en uygun fiyat ve kaliteli malzeme garantisi veriyoruz.

nikah masası modeli bu modelde kumaş süslemesi ve çiçek ilavesi ile görsel bir görünüm kazanmaktadır. Düğün organizasyon firmaları sizlere özel hazırladığımız gelin masası modellerimizi ister en ucuz fiyattan satın alın isterseniz ise kiralayın.

gelin masası resmi

Gelin damat masası resmi - çift çiçekli gelin nikah masası örnek resmidir. Bu modelde gelin damat nikah masası süsletmek için alt kısımdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

ışıklı gelin nikah masası

Arka fon ışıklı gelin damat nikah masası örnek resmi. Bu model gelin masası süsleme hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçerek her türlü konuda sorularınızı sorabilirsiniz.

gelin masası süsleme

Gelin masası süsleme örnek resmi , Arka fon çiçekler dışında bu modelde gelin masası süslemesi sadece ve sadece 250 tl dir.

gelin masası süslemesi

Gelin nikah masası süslemesi örnek resmidir.

gelin damat nikah masası süslemesi

Gelin damat nikah masası tül ve kumaş süslemesi

ışıklı gelin damat masası süslemesi

Işıklı gelin damat nikah masası süslemesi örnek resmidir.

gelin nikah masası

Gelin nikah masası süslemesi

gelin masası süslemeleri

Gelin masası süslemesi

gelin damat nikah masası

Gelin damat nikah masası , uzun arka sandalyeler ve puf koltuklar ile üzerinde kaliteli çiçeklerden yapılmış gelin masası çiçeği ile hazırlanmış gelin masası örnek resmi

Klasik gelin masası , kır düğünü ve her türlü organizasyon süslemelerinde sadeyi tercih edenler için fiyat ve daha ucuz ürün isteyenler için birebir tercih edilmektedir. Gelin masası süsleme fiyatımız 200 ile 1500 TL arasında değişmektedir. Kullanılan malzeme ve işçilik ile fiyat orantılıdır.

gelin masası süslemesi

Gelin damat nikah masası süslemesi , sandalye ve kumaş süslemesi gelin masası için üzerine pul ve diğer boncuklar serpiştirilerek yapılmaktadır.

fonlu gelin nikah masası süslemesi

Arka fonlu gelin nikah masası süslemesi , gelin masası süsleme örneklerinde tüm çiçek modellerimiz gerçek çiçek olup sarkmalı halde ve en taze çiçekler ile hazırlanmaktadır. Çiçek konusunda firmamız ayrıca kendine ait çiçekçi olan bir firmadır.

gelin nikah masası süslemesi

Gelin nikah masası süsleme resmi uygun fiyat ve kaliteli işçilik için sizlere özel fiyat garantisi vermekteyiz
Gelin masası süsleme ve sandalye masa kumaş süslemesi için tek gelin masası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Düğün organizasyonları dışında kısa düğün nikah törenleri gibi 15 ile 30 dakika süren nikah törenlerinde sizler için gelin masası kiralama hizmetimizden yararlanarak bu tür düğün davet törenlerinizi daha görsel hale getirebilirsiniz.

gelin masası süsleme modelleri

Gelin masası süsleme modelleri için özlem balonculuk ve düğün organizasyonu firmamızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere uygun en ucuz ve en kaliteli fiyat garantisi vermektedir. Gelin masaları modelleri ve süsleme örnekleri için daha fazla bilgi için firmamız ile irtibata geçiniz.

Balon sitemiz üzerinden Tüm Türkiye genelince işyeri açılış , Düğün Nikah törenleri , fuar ve eğlencelerde , Sünnetlerinizde,Doğum günü partilerinde Elemanlarımız vasıtası ile masa sandalye süslemeleri de dahil tüm işlemleriniz itina ile yapılmaktadır. Gelin damat nikah masası kumaş süsleme ve gelin masası model çeşitlerimiz için bizim ile irtibat kurunuz.

 

Sitemizden Balon dışında her türlü organizasyon için malzeme kiralama ve düğün hizmeti alabilirsiniz. Türkiye balon süsleme lider firması. Toptan Balon İmalatı ve satışı

© COPYRIGHT 1999 ALL RIGHTS RESERVED ozlembalon.com      TLF: 0-544-929 08 35  &  0 - 505 -394 29 32

 zincir balon süslemesi     

2016 & 2017 & 2018 yılı Balon İşyeri açılış süslemesi en uygun fiyat ve süsleme örneği fiyatlarımızı düşürmüş bulunmaktayız. 35 ile 40 metre arasında İşyeri standart balon süsü , balon dekorasyon fiyatlarımızı 150 USD olarak belirlemiş bulunmaktayız. Sizde özel açılış ve özel günlerde reklam olarak balon süslemesi için bizi arayın. Birkaç saat içinde sizlerin açılış ve reklamcılık hizmetlerini en görsel şekilde gerçekleştirelim.

   

İŞYERİ PAKET BALON SÜSLEME FİYATIMIZ 31 ARALIK TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR. YUKARIDAKİ GÖRSELLİKTE BALON SÜSÜ FİYATIMIZ SADECE VE SADECE 150 USD İSTER ANKARA İSTER İSTANBUL İSTER ANTALYA NERESİ OLURSA OLSUN HİZMET AĞIMIZ İLE SİZLERİN ÖZEL ANLARINI RENKLİ BALONLAR İLE SINIRSIZ HALE GETİRİYORUZ.

özlem balon , düğün organizasyonu , gelin masası süsleme , balon süsü

ÖZLEM DÜĞÜN ORGANİZASYONU , KIR DÜĞÜNÜ , DÜĞÜN MEKANLARI KONUSUNDA SİZLERE ÖZEL HİZMET VERMEKTEDİR. BALON SÜSLEME VE UÇAN BALON GÖSTERİ HİZMETLERİ İÇİN ÖZLEM BALON SİZLERE FARKLI VE SINIRSIZ SEÇENEK SUNMAKTADIR.

HANGİ İLLERDE ÇALIŞIYORUZ. GELİN MASASI SÜSLEME VE GELİN DAMAT NİKAH MASASI SÜSLEMELERİ İÇİN TÜM TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ. SİZLER İÇİN KÖYLERE DAHİ KENDİ NAKLİYE FİRMAMIZ İLE ULAŞIYOR VE UNUTULMAZ ANLARINIZI ANILARDA YAŞATIYORUZ.

ADANA , ADIYAMAN , AĞRI , AFYON , AKSARAY , AMASYA , ANKARA , ANTALYA , ARDAHAN , ARTVİN , AYDIN , BALIKESİR , BARTIN , BATMAN , BAYBURT , BOLU , BURDUR , BURSA , BİLECİK , BİNGÖL , BİTLİS , ÇANAKKALE , ÇANKIRI , ÇORUM , DENİZLİ , DİYARBAKIR , DÜZCE , EDİRNE , ELAZIĞ , ERZURUM , ERZİNCAN , ESKİŞEHİR , GAZİANTEP , GÜMÜŞHANE , GİRESUN , HAKKARİ , HATAY , IĞDIR , KAHRAMANMARAŞ , KARABÜK , KARAMAN , KARS , KASTAMONU , KAYSERİ , KIBRIS , KIRIKKALE , KIRKLARELİ , KIRŞEHİR , KOCAELİ , KONYA , KİLİS , KÜTAHYA , MALATYA , MANİSA , MARDİN , MERSİN , MUĞLA , MUŞ , NEVŞEHİR , NİĞDE , ORDU , OSMANİYE , RİZE , SAKARYA , SAMSUN , SİNOP , SİVAS , SİİRT , TEKİRDAĞ , TOKAT , TRABZON , TUNCELİ , UŞAK , VAN , YALOVA , YOZGAT , İSPARTA , İSTANBUL , İZMİR , İZMİT , ZONGULDAK , ŞANLIURFA , ŞIRNAK İÇİN BALON SÜSLEME YAPMAKTAYIZ.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BALON SÜSLEME AĞI ÖZLEM BALONCULUKTAN GEÇER.

ÖZLEM BALONCULUK 9.CU YILINDA SİZLERLE VE SİZLERLE OLMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET ALABİLECEĞİNİZ ŞUBE  TELEFON NUMARALARIMIZ

Kurumsal telefonumuz ; 444 0 209


   ŞUBELERİMİZ

ANKARA 0-312-3195868  &  3201714            İZMİR 0-232-4467307

İSTANBUL   0-216-3860018   ANADOLU YAKASI

İSTANBUL   0-212 2111508  AVRUPA YAKASI

Türkiye genelinde depo ve sizlere yardımcı olacak İl telefon numaralarımız ,


GAZİANTEP    0-342-2206545                   KAYSERİ     0-352-2431189
ANTALYA        0-242-2410889                  ESKİŞEHİR  0-222-2203029
KONYA            0-332-2384124                  BURSA         0-224-2502252
SAMSUN         0-362-4357124                  KOCAELİ     0-262-3315989
ADANA            0-322-3590264                  MERSİN       0-324-2312492

Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ;

TURKCELL     0-537-510-96-18

VODAFONE    0-544-929-08-35

AVEA               0-505-394-29-32

          TÜRKİYE GENEL MERKEZ ADRESİMİZ ; Talatpaşa bulvarı 157 / c Çankaya Cebeci Ankara

Yukarıdaki telefon numaralarından ve alt kısımdaki bize ulaşın linkinden istediğiniz her türlü soruyu sorabilir ve aynı gün içerisinde bizden yanıt alabilirsiniz. Yılların deneyimli firması ile her türlü organizasyonlarınız güven altındadır.

BİZE SORULARINIZI FORM ARACILIĞI İLE ULAŞTIRIN

    

BİZE ULAŞIN