Özlem Balon

 Ana Sayfa                     Özlem Balon Sitemize Hoş Geldiniz. Baloncu ve Düğün Organizasyonu , Uçan balon firması

 Türkiye Havai fişek Firması                         TLF: 0-544-929 08 35

Tüm Türkiye genelinde Düğün- Sünnet Organizasyonları ve Balon süslemesi yapılmaktadır. Her türlü havai fişek gösteri hizmetlerini firmamız üzerinden temin edebilirsiniz. Düğün organizasyonu gibi eğlence hizmetlerinde havai fişek , volkan , konfeti gibi ürünleri firmamız üzerinden temin edebilir ve organizasyonlarınıza görsellik katabilirsiniz. Vereceğiniz siparişler tüm yurt içi her yere kargo ile gönderilmektedir.

Firmamız üzerinden Resimlerden de görüldüğü gibi , havai fişek , volkan , pasta maytabı , konfeti , sis bombası , meşale , iç ve dış mekan volkanları , çıtalı roket , roma kandili , gök bombası ve gösteri bataryaları gibi ürünleri sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

ÜRÜNLER :

 Havai Fişek temini ve Havai Fişekler :

16 lı havai fişek gösteri paketi , yükseklik atım mesafesi 20 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

*****************

19 lu havai fişek gösteri paketi , yükseklik atım mesafesi 30 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

*****************

25 li havai fişek gösteri paketi , yükseklik atım mesafesi 30 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

****************

37 li havai fişek gösteri paketi , yükseklik atım mesafesi 30 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

****************

49 lu havai fişek gösteri paketi , yükseklik atım mesafesi 20 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

****************

16 lı havai fişek gösteri paketi ithal , yükseklik atım mesafesi 20 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

****************

19 lı havai fişek gösteri paketi ithal , yükseklik atım mesafesi 20 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

****************

25 lı havai fişek gösteri paketi ithal , yükseklik atım mesafesi 20 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

****************

36 lı havai fişek gösteri paketi ithal , yükseklik atım mesafesi 20 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

****************

100 lü havai fişek gösteri paketi ithal , yükseklik atım mesafesi 40 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

****************

200 lü havai fişek gösteri paketi ithal , yükseklik atım mesafesi 35 metre bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

Havaifişek Çeşitleri

Çapraz Gösteri Bataryaları

Bu çapraz gösteri bataryalarının 25 , 35 , 50 ve 100 lü çarpraz gösteri paketleri mevcuttur. Bu havai fişek ürünleri 25 ile 45 metre mesafeye kadar çıkmaktadır. bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

2'' ve 3'' Gösteri Bataryaları
 

Bu 2 lik ve 3 lük gösteri bataryalarının 12 , 16 , 25 ve 36 lı  gösteri paketleri mevcuttur. Bu havai fişek ürünleri 60 ile 100 metre mesafeye kadar çıkmaktadır. bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

Profesyonel Gök Bombaları

Bu ürünler için firma personellerimiz ile iletişime geçiniz. Bu ürünlerin alımı ve atımı yasal çerçeveler içinde yapılmaktadır.

Roma Kandilleri

15 atışlık roma kandili , 20 metre çıkmaktadır. bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

Çıtalı Roketler
 

yerli çıtalı havai fişeklerin düz ve karışık atımlıları mevcuttur. 60 ile 80 metre mesafeye kadar çıkmaktadır. bu üründe her çıkan tekli atım birbirinden farklıdır.

İç Mekan Volkanlar ve Şelaleler

volkanlar fitilleri ateşlendikten sonra yavaş yavaş hız kazanır maksimum olduktan sonra o hızla devam eder ve azalarak alevini yitirir. Kesinlikle tehlikeli olmadığı gibi ortamın yeterli ölçüde güvenliği alınarak özel anlarda gösteri sağlanmış olur.

İç mekan volkanlar kalite ve yanma sürelerine göre fiyatlandırılmaktadır. Dumansız ve uzun süre yanma durumlarına göre fiyatlar etkili olmaktadır. Ayrıca fiyat ta etkin olan bir diğer husus ta ateşin çıktığı yükseklik mesafesidir. 20 saniye ile 90 saniye arasında yanma süresi - 1 metre ile 4 metre arası yüksekliğe ulaşma durumlarına göre fiyatlandırılmaktadır.

havai fişek düğün organizasyonu volkan gösterisi

havai fişek düğün organizasyonu volkan gösterisi
Dış Mekan Volkanlar ve Şelaleler

yanma süresi 1 dakika , çıkış mesafe yüksekliği 5 metre


 

yanma süresi 40 saniye , çıkış mesafe yüksekliği 3 metre

yanma süresi 20 saniye , çıkış mesafe yüksekliği 2 metre

yanma süresi 45 saniye , çıkış mesafe yüksekliği 4 metre

yanma süresi 35 saniye , çıkış mesafe yüksekliği 2,5 metre

yanma süresi 60 saniye yada 1 dakika , çıkış mesafe yüksekliği 10 metre

ŞELALE  VE VOLKAN GÖSTERİSİ

Volkan ve şelale gösterisi volkan aşağıdan yukarıya şelale ise yukarıdan aşağıya volkan gösterisi şeklinde tersine akar vaziyette olmaktadır. Volkan gösterisi fitilleme yolu ise şelale gösterisi ise elektrik sistemiş ile ateşlenmektedir. Her ikiside ortama görsel ve etkileyici hareketlilik kazandırmaktadır.

Meşale ve Sis Bombaları
 

Meşale yanma süresi 1 dakikadır. Sarı mavi yeşil ve kırmızı olarak renklerde temin edilebilir.

Sis bombası süresi 1 dakikadır. Sarı mavi yeşil ve kırmızı sis üretmektedir.

Havalı ve Elektronik Konfeti Çeşitleri :

Konfetiler tehlikesiz alt kısmından yarım tur döndürülerek gaz sıkışması yolu ile içerisindeki kağıt , metalize ve diğer küçük parçaları belli bir yüksekliğe çıkaran gösteri etkinlik ürünleridir. Konfeti boyları 40 cm , 60 cm ve 80 cm olarak firmamızdan temin edilebilir. 5 metre ile 30 metreye kadar konfeti havalı ve manuel olarak çıkarılabilmektedir. Hava tüpleri içindeki gazları plastik ve demir olanları mevcuttur.

Konfeti boyu 40 cm , havalı konfeti modeli , hava tüpü metal yada plastik , 15 ila 20 metreye kadar konfeti çıkması , alt kısmından el ile döndererek ürün çalıştırılması

Konfeti boyu 80 cm , havalı konfeti modeli , hava tüpü metal yada plastik , 25 ila 30 metreye kadar konfeti çıkması , alt kısmından el ile döndererek ürün çalıştırılması

Konfeti boyu 60 cm , havalı konfeti modeli , hava tüpü metal yada plastik , 25 ila 30 metreye kadar konfeti çıkması , alt kısmından el ile döndererek ürün çalıştırılmasıGündüz Gösteri Bataryaları
 

Maytaplı ve sisli paraşüt modelleri gündüz havai fişek gösterileri

YUKARIDAKİ HER TÜRLÜ GÖSTERİ ÜRÜNLERİNİN TEMİNİNİ İSTER GENEL MERKEZİMİZCE İSTERSENİZ İSE ÜRÜN İSİMLERİ İLE TÜM TÜRKİYE YE GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

0-544-929 08 35

0-505-3942932

Yukarıdaki havai fişek , volkan , şelale , konfeti , meşale  , sis bombası , roma kandili , Çıtalı roket gibi eğlencelik ürünlerin dikkat edildiğinde 1 dakika ile 5 dakika lık gösteriler olduğu görülebilir. İlk başta zaman ile sınırlı olarak görülse de havai fişek organizasyonu işlemlerinin düğün yada eylemelere farklı bir hava kattığı kaçınılmaz olmaktadır. Düğündeki durağan hareketsiz düğün organizasyonu bu kısa ama etkili görsellikler ile hareket kazanmakta düğün yada açılışlara farklı bir eylem katmaktadır. Bu görsel ürünlerin kullanım alanlarının da bol olması etkileyiciliği arttırmaktadır. Piyasada havai fişek satıcılarının oldukça çok olması ürün fiyatlarının çeşitli olması insanların doğru ve etkili ürünü bulmasında engelleyici özellik olmaktadır. Ucuz ürün bulduğunu sanan bir kişi az bir fiyat farkı sebebi ile düğün organizasyonlarını yada gösterilerini mahfetmektedir. Yapılan atımlar yarı yarıya fire vermekte yada etkileyici olmamaktadır. Bu da havai fişek gösterisinin basitleşmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden ürün alımında ürünün kalitesi kadar firmanın da kaliteli bir firma olup olmaması havai fişek organizasyonlarının verimli olmasını etkileyecektir.

 

Görsel havai fişek sowları için firmamız ile irtibata geçiniz.

 

Sizlere özel havai fişek gösteri hizmeti ve görsel sunumlar için alt kısımdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşınız.

 

Gökyüzünü rengarenk boyuyor , renkli kıvılcımlar ile gökyüzünde havai fişek görsellikleri gerçekleştiriyoruz.

 

Yılların verdiği deneyim ile sizlere özel havai fişek organizasyonları düzenliyoruz.

 

İstenilen her türlü mekanda güvenlikli bir alan gerçekleştiriyor ve atımlarımızı profesyonel ekibimiz ile yapıyoruz.

 

Havai fişek gösteri etkinlikleri ve volkan , konfeti , şelale satışı hizmetleri

 

 

Düğün ve her türlü özel günlerde profesyonel atıcılarımız vasıtası ile havai fişek atımı gerçekleştirmekteyiz. Farklı ve 3 dakika ile 30 dakika arasında gökyüzünde görsel sunumlar gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel hizmet almak için firmamız üzerinden gökyüzü havai fişek atımlarını gerçekleştiriyoruz.

havai fişek gösteri hizmeti , volkan ve konfeti satışı

Havai fişek gösteri hizmeti , volkan , konfeti ve iç dış mekan volkan siparişi için firmamızı arayabilir bizklerden destek alarak bu atımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


             

 

Balon sitemiz üzerinden Tüm Türkiye genelince işyeri açılış , Düğün Nikah törenleri , fuar ve eğlencelerde , Sünnetlerinizde,Doğum günü partilerinde Elemanlarımız vasıtası ile masa sandalye süslemeleri de dahil tüm işlemleriniz itina ile yapılmaktadır.

Sitemizden Balon dışında her türlü organizasyon için malzeme kiralama ve düğün hizmeti alabilirsiniz. Türkiye balon süsleme lider firması. Toptan Balon İmalatı ve satışı

© COPYRIGHT 1999 ALL RIGHTS RESERVED ozlembalon.com      TLF: 0-544-929 08 35  &  0 - 505 -394 29 32

 zincir balon süslemesi     

2016 & 2017 & 2018 yılı Balon İşyeri açılış süslemesi en uygun fiyat ve süsleme örneği fiyatlarımızı düşürmüş bulunmaktayız. 35 ile 40 metre arasında İşyeri standart balon süsü , balon dekorasyon fiyatlarımızı 150 USD olarak belirlemiş bulunmaktayız. Sizde özel açılış ve özel günlerde reklam olarak balon süslemesi için bizi arayın. Birkaç saat içinde sizlerin açılış ve reklamcılık hizmetlerini en görsel şekilde gerçekleştirelim.

   

İŞYERİ PAKET BALON SÜSLEME FİYATIMIZ 31 ARALIK TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR. YUKARIDAKİ GÖRSELLİKTE BALON SÜSÜ FİYATIMIZ SADECE VE SADECE 150 USD İSTER ANKARA İSTER İSTANBUL İSTER ANTALYA NERESİ OLURSA OLSUN HİZMET AĞIMIZ İLE SİZLERİN ÖZEL ANLARINI RENKLİ BALONLAR İLE SINIRSIZ HALE GETİRİYORUZ.

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİ HİZMETLERİ İÇİN HANGİ İLLERDE ÇALIŞIYORUZ.

ADANA , ADIYAMAN , AĞRI , AFYON , AKSARAY , AMASYA , ANKARA , ANTALYA , ARDAHAN , ARTVİN , AYDIN , BALIKESİR , BARTIN , BATMAN , BAYBURT , BOLU , BURDUR , BURSA , BİLECİK , BİNGÖL , BİTLİS , ÇANAKKALE , ÇANKIRI , ÇORUM , DENİZLİ , DİYARBAKIR , DÜZCE , EDİRNE , ELAZIĞ , ERZURUM , ERZİNCAN , ESKİŞEHİR , GAZİANTEP , GÜMÜŞHANE , GİRESUN , HAKKARİ , HATAY , IĞDIR , KAHRAMANMARAŞ , KARABÜK , KARAMAN , KARS , KASTAMONU , KAYSERİ , KIBRIS , KIRIKKALE , KIRKLARELİ , KIRŞEHİR , KOCAELİ , KONYA , KİLİS , KÜTAHYA , MALATYA , MANİSA , MARDİN , MERSİN , MUĞLA , MUŞ , NEVŞEHİR , NİĞDE , ORDU , OSMANİYE , RİZE , SAKARYA , SAMSUN , SİNOP , SİVAS , SİİRT , TEKİRDAĞ , TOKAT , TRABZON , TUNCELİ , UŞAK , VAN , YALOVA , YOZGAT , İSPARTA , İSTANBUL , İZMİR , İZMİT , ZONGULDAK , ŞANLIURFA , ŞIRNAK İÇİN BALON SÜSLEME YAPMAKTAYIZ.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BALON SÜSLEME AĞI ÖZLEM BALONCULUKTAN GEÇER.

ÖZLEM BALONCULUK 9.CU YILINDA SİZLERLE VE SİZLERLE OLMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.