Özlem Balon

 Ana Sayfa                     Özlem Balon Sitemize Hoş Geldiniz. Baloncu ve Düğün Organizasyonu , Uçan balon firması

 Türkiye Helyum Gazı Firması                       TLF: 0-544-929 08 35

Tüm Türkiye genelinde Düğün- Sünnet Organizasyonları ve Balon süslemesi yapılmaktadır. Uçan balon ve her türlü uçan balon hizmetleri , zeplin balon şişirmesi ve organizasyonlarınızda eğlenceli komik anlar için helyum gazı temini firmamız üzerinden yapılmaktadır.

             

 

Sayın ziyaretçi helyum gazı ayarında olup organizasyon amacı ile yada etkisel olarak aşağıdaki amaçlar için kullanılacak gaz tedariğiniz de yaşam ve sağlığınız için helyum gazı kullanınız. Çevrenizi ve kendinizi riske atmayınız. Kaliteli ve zarar vermeyen gaz helyum gazıdır. Helyum gazı Türkiye de üretilmemekte sadece ithal edilmektedir. Bu sebep ile gaz fiyatı yüksek ve insan sağlığına zarar vermeyen gaz grubundadır.

helyum gazı    helyum gazı ve uçan balon gazı

Helyum gazı sanayi ve ticarette kullanılabildiği gibi uçan balon gazı olarak ta kullanılmaktadır. Değişik ölçülerde balon gazı helyum için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sitemi ve firmamız üzerinden Türkiye genelinde en ücra noktalara kadar helyum gazı satışımız mevcuttur.

helyum gazı tüp , helyum tankları    helyum balon gazı firması   helyum gaz tüpü

Helyum balon gazı tüp çeşitlerini görmektesiniz Türkiye de 3 çeşit boyda tüp mevcuttur. Aşağıdaki helyum gazı tüp oranları ve fiyatlandırmalarını inceleyebilirsiniz.

helyum gazı tüp miktarı

Türkiye de balon ve uçan balon organizasyonlarında 12 inc balon kullanılmaktadır.

3 tür boyutta helyum gazı tüp bulunabilir. yukarıda  L  - T - V olarak belirlenmiş boyutlardaki 12'' olarak belirtilen rakam 12 inc lik balon anlamında kullanılmaktadır.  V boyundaki helyum tüpünden 125 adet , T olan tüpten 250 adet , L olan helyum tüpünden ise 625 adet uçan balon çıkmaktadır. Bu rakamlar tahmini iyi bir profesyonel şişirici tarafından verilen rakamdır. -100 ile +20 arasında değişiklik olabilmektedir. Balon şişirilme esnasında balon patlaması , standart şişirme olmaması sebebi ile manuel göz kararına göre şişirme olduğu için az yada çok şişirme olabilmekte ve buda sayıyı azaltabilmektedir.

HELYUM GAZI TÜP ÖLÇÜLERİNE GÖRE FİYATLANDIRMA

BÜYÜKLÜK FİYATLANDIRMA VE DEPOZİTO ÜCRETİ
V 245.00 $ + KDV DEPOZİTO 200 $
T 335.00 $ + KDV DEPOZİTO 250 $
L 410.00 $ + KDV DEPOZİTO 300 $

Helyum gazı tüp fiyatlarımız USD $ olarak işlem görmektedir. Helyum gazı tüpleri depozitolu olarak verilmekte ve tüp alındığı anda depozito ücreti iade edilmektedir. Satmış olduğumuz helyum gazları insan ve canlı sağlığına zarar vermemektedir.

FİYATLARA NAKLİYE ÜCRETİ EKLENMEMİŞTİR.

ÖNEMLİ UYARI ; DAHA UCUZ OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK BALON VE UÇAN BALON SÜSLEMELERİNDE UCUZ AMA TEHLİKELİ GAZ ÜRÜNLERİ KULLANMAYINIZ. ORGANİZASYON FİRMALARINDAN ÖZELLİK İLE HELYUM GAZI İSTEYİNİZ. KARIŞTIRILMIŞ GAZ İLE YAPILMIŞ YADA SİZLERE UCUZ UÇAN BALON FİYATI VERİLMİŞ GAZLARIN İÇERİĞİNİ SORUNUZ YADA ÜRÜNLERİ SİZİN YANINIZDA YAPILMASI KONUSUNDA ÖZEL İSTEKTE BULUNUNUZ.

balon uçan balon gazı

helyum gazlı uçan balonlar

Toplu helyum gazı ile doldurulmuş balonlar gökyüzüne gönderilirken çekilmiş resimdir. toplu uçan balon bırakmaya örnek resim.

uçan balon bırakma

uçan balonlar için helyum gaz satışı tedarik firmamız hizmetinizdedir.

ÖZLEM BALONCULUK SİZLER İÇİN EN UYGUN FİYATTAN HELYUM GAZI , UÇAN BALON GAZI SATIŞI YAPMAKTA VE ADRESİNİZE KADAR SİZLER İÇİN GETİRMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZİ GÜVEN İLE KULLANABİLİRSİNİZ.

Balon sitemiz üzerinden Tüm Türkiye genelince işyeri açılış , Düğün Nikah törenleri , fuar ve eğlencelerde , Sünnetlerinizde,Doğum günü partilerinde Elemanlarımız vasıtası ile masa sandalye süslemeleri de dahil tüm işlemleriniz itina ile yapılmaktadır.

Sitemizden Balon dışında her türlü organizasyon için malzeme kiralama ve düğün hizmeti alabilirsiniz. Türkiye balon süsleme lider firması. Toptan Balon İmalatı ve satışı

© COPYRIGHT 1999 ALL RIGHTS RESERVED ozlembalon.com      TLF: 0-544-929 08 35  &  0 - 505 -394 29 32

 zincir balon süslemesi     

2016 & 2017 & 2018 yılı Balon İşyeri açılış süslemesi en uygun fiyat ve süsleme örneği fiyatlarımızı düşürmüş bulunmaktayız. 35 ile 40 metre arasında İşyeri standart balon süsü , balon dekorasyon fiyatlarımızı 150 USD olarak belirlemiş bulunmaktayız. Sizde özel açılış ve özel günlerde reklam olarak balon süslemesi için bizi arayın. Birkaç saat içinde sizlerin açılış ve reklamcılık hizmetlerini en görsel şekilde gerçekleştirelim.

   

İŞYERİ PAKET BALON SÜSLEME FİYATIMIZ 31 ARALIK TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR. YUKARIDAKİ GÖRSELLİKTE BALON SÜSÜ FİYATIMIZ SADECE VE SADECE 150 USD İSTER ANKARA İSTER İSTANBUL İSTER ANTALYA NERESİ OLURSA OLSUN HİZMET AĞIMIZ İLE SİZLERİN ÖZEL ANLARINI RENKLİ BALONLAR İLE SINIRSIZ HALE GETİRİYORUZ.

HANGİ İLLERDE ÇALIŞIYORUZ.

ADANA , ADIYAMAN , AĞRI , AFYON , AKSARAY , AMASYA , ANKARA , ANTALYA , ARDAHAN , ARTVİN , AYDIN , BALIKESİR , BARTIN , BATMAN , BAYBURT , BOLU , BURDUR , BURSA , BİLECİK , BİNGÖL , BİTLİS , ÇANAKKALE , ÇANKIRI , ÇORUM , DENİZLİ , DİYARBAKIR , DÜZCE , EDİRNE , ELAZIĞ , ERZURUM , ERZİNCAN , ESKİŞEHİR , GAZİANTEP , GÜMÜŞHANE , GİRESUN , HAKKARİ , HATAY , IĞDIR , KAHRAMANMARAŞ , KARABÜK , KARAMAN , KARS , KASTAMONU , KAYSERİ , KIBRIS , KIRIKKALE , KIRKLARELİ , KIRŞEHİR , KOCAELİ , KONYA , KİLİS , KÜTAHYA , MALATYA , MANİSA , MARDİN , MERSİN , MUĞLA , MUŞ , NEVŞEHİR , NİĞDE , ORDU , OSMANİYE , RİZE , SAKARYA , SAMSUN , SİNOP , SİVAS , SİİRT , TEKİRDAĞ , TOKAT , TRABZON , TUNCELİ , UŞAK , VAN , YALOVA , YOZGAT , İSPARTA , İSTANBUL , İZMİR , İZMİT , ZONGULDAK , ŞANLIURFA , ŞIRNAK İÇİN BALON SÜSLEME YAPMAKTAYIZ.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BALON SÜSLEME AĞI ÖZLEM BALONCULUKTAN GEÇER.

ÖZLEM BALONCULUK 9.CU YILINDA SİZLERLE VE SİZLERLE OLMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.