Özlem Balon

 Ana Sayfa                     Özlem Balon Sitemize Hoş Geldiniz. Baloncu ve Düğün Organizasyonu , Uçan balon firması

         Türkiye Sünnet Düğünü Organizasyonu Firması            

Tüm Türkiye genelinde Düğün- Sünnet Organizasyonları ve Balon süslemesi yapılmaktadır. Sünnet düğün organizasyonu taht , yeniçeri , sanatçı , palyaço , düğün masa ve sandalye süsleme , tahtarevan , balon süslemesi , renkli minder , macuncu , popcorn makinası kiralama , pamuk helva makinasına kadar her türlü konsept düğün organizasyonu hizmetleri için firmamız ile irtibata geçebilir ve çocuklarınız için görsel sünnet düğün hizmeti alabilirsiniz.

 SÜNNET VE ORTAM SÜSLEMELERİNDE TÜM A DAN Z YE ORGANİZASYONLARINIZ DA YANINIZDAYIZ.

 

Sünnet düğün masası örnek süslemeleri

 

Sünnet koltuğu süsleme örnek resimleri

 

Sünnet düğün organizasyonu sünnet koltuk süslemesi

 

Sünnet düğünü organizasyonu için sizlere özel düğün hizmeti sunuyoruz.

Sünnet koltuk modeli

 

Yeniçeri sünnet tahtı ve sünnet koltuk resmi sünnet organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarıdır.

Sünnet düğünü organizasyonu için firmamı ile iletişime geçebilirsiniz.

  

  

Sünnet düğün organizasyonu nazar boncuğu balonları olmaz ise olmaz unsurlardandır.

Sünnet düğünü yeniçeri ile taht ile yürüme

sünnet düğünü koltuğu ve nazar boncuğu balonlar ile yapılmıştır.

sünnet düğünü koltuk süsleme modeli

sünnet düğünü koltuk süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  

Sünnet düğün taht yeniçeri ile geçiş töreni

 

Balon ile sünnet düğünü törenlerinde çocuğun ismini istenilen boyutlarda yazabiliriz. Bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sünnet düğünlerinde çocuğunuzun ismini istenilen renklerde balonlar ile yazdırmak için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

  pamuk şekeri 

Sünnet düğünü organizasyonlarının vazgeçilmez unsurları mısır patlatma yani pop corn , pamuk helva ve macuncu kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Macuncu , sarma şeker kiralama hizmetimizden sünnet düğünü organizasyonlarında yararlanabilirsiniz.

Balonlar ile sünnet düğün alanına giriş kısmında balon giriş süslemesi

 

 

              

 

Balon sitemiz üzerinden Tüm Türkiye genelince işyeri açılış , Düğün Nikah törenleri , fuar ve eğlencelerde , Sünnetlerinizde,Doğum günü partilerinde Elemanlarımız vasıtası ile masa sandalye süslemeleri de dahil tüm işlemleriniz itina ile yapılmaktadır.

Sitemizden Balon dışında her türlü organizasyon için malzeme kiralama ve düğün hizmeti alabilirsiniz. Türkiye balon süsleme lider firması. Toptan Balon İmalatı ve satışı

© COPYRIGHT 1999 ALL RIGHTS RESERVED ozlembalon.com      TLF: 0-544-929 08 35  &  0 - 505 -394 29 32

 zincir balon süslemesi     

2016 & 2017 & 2018 yılı Balon İşyeri açılış süslemesi en uygun fiyat ve süsleme örneği fiyatlarımızı düşürmüş bulunmaktayız. 35 ile 40 metre arasında İşyeri standart balon süsü , balon dekorasyon fiyatlarımızı 150 USD olarak belirlemiş bulunmaktayız. Sizde özel açılış ve özel günlerde reklam olarak balon süslemesi için bizi arayın. Birkaç saat içinde sizlerin açılış ve reklamcılık hizmetlerini en görsel şekilde gerçekleştirelim.

   

İŞYERİ PAKET BALON SÜSLEME FİYATIMIZ 31 ARALIK TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR. YUKARIDAKİ GÖRSELLİKTE BALON SÜSÜ FİYATIMIZ SADECE VE SADECE 150 USD İSTER ANKARA İSTER İSTANBUL İSTER ANTALYA NERESİ OLURSA OLSUN HİZMET AĞIMIZ İLE SİZLERİN ÖZEL ANLARINI RENKLİ BALONLAR İLE SINIRSIZ HALE GETİRİYORUZ.

HANGİ İLLERDE ÇALIŞIYORUZ.

ADANA , ADIYAMAN , AĞRI , AFYON , AKSARAY , AMASYA , ANKARA , ANTALYA , ARDAHAN , ARTVİN , AYDIN , BALIKESİR , BARTIN , BATMAN , BAYBURT , BOLU , BURDUR , BURSA , BİLECİK , BİNGÖL , BİTLİS , ÇANAKKALE , ÇANKIRI , ÇORUM , DENİZLİ , DİYARBAKIR , DÜZCE , EDİRNE , ELAZIĞ , ERZURUM , ERZİNCAN , ESKİŞEHİR , GAZİANTEP , GÜMÜŞHANE , GİRESUN , HAKKARİ , HATAY , IĞDIR , KAHRAMANMARAŞ , KARABÜK , KARAMAN , KARS , KASTAMONU , KAYSERİ , KIBRIS , KIRIKKALE , KIRKLARELİ , KIRŞEHİR , KOCAELİ , KONYA , KİLİS , KÜTAHYA , MALATYA , MANİSA , MARDİN , MERSİN , MUĞLA , MUŞ , NEVŞEHİR , NİĞDE , ORDU , OSMANİYE , RİZE , SAKARYA , SAMSUN , SİNOP , SİVAS , SİİRT , TEKİRDAĞ , TOKAT , TRABZON , TUNCELİ , UŞAK , VAN , YALOVA , YOZGAT , İSPARTA , İSTANBUL , İZMİR , İZMİT , ZONGULDAK , ŞANLIURFA , ŞIRNAK İÇİN BALON SÜSLEME YAPMAKTAYIZ.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BALON SÜSLEME AĞI ÖZLEM BALONCULUKTAN GEÇER.

ÖZLEM BALONCULUK 9.CU YILINDA SİZLERLE VE SİZLERLE OLMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.